Om oss

ALERT

FÖRETAGSHÄLSA HUDIKSVALL

Etablerades år 2002


Våra medarbetare

 

Anders Drejare

företagsläkare, vd

tfn            0650 - 162 60

e-post     anders@alertab.se

 

 

Martha Ek Gyllow

företagssköterska

tfn            070 - 682 02 16

e-post     martha@alertab.se

 

 

Anna Berg

företagssköterska

tfn            070 - 682 01 37

e-post     anna@alertab.se

 

 

Annika Johansson

beteendevetare

tfn            070- 682 00 47

e-post     annika@alertab.se

 

 

Johanna Danell

arbetsmiljöingenjör

tfn            070- 539 96 55

e-post     johanna@alertab.se

 

 

 

Ingalill Nyberg

administratör, fakturafrågor

tfn            070 - 326 97 77

e-post     ingalill@alertab.se

 

 

Eva Wiik

arbetsmiljökonsult

tfn           070 - 372 57 72

e-post     eva@alertab.se

 

Helena Nyberg

vik företagssköterska

tfn            070 - 682 02 63

e-post     helena@alertab.se

 

 

Frida Jonsson Lindblom

vik företagssköterska

tfn            070 - 682 02 63

e-post     frida@alertab.se

 

 

Ulla Janssion

företagssjukgymnast

tfn           

e-post     ulla.jansson@alertab.se

 

 

 

 

 

 

 

 

Nya ALERT Företagshälsa bygger på 15 års verksamhet, började som proAKTIV FHV Läkarhuset


Vi hälsar våra nya medarbetare välkomna!